Top»Książki od 1945 roku»Militaria uzbrojenie umundurowanie
 

Koszyk

Koszyk jest pusty

Kontakt

Telefon: 343248811
e-mail: antykwariat.wolumen@gmail.com

Logowanie

Promocje



  • 150,00zł


  • 45,00zł


  • 10,00zł


  • 55,00zł
Zobacz więcej »

Waluty

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Militaria uzbrojenie umundurowanie

1
Broń Renesansowa na Śląsku
Broń Renesansowa na Śląsku

Mariusz Cieśla, Broń Renesansowa na Ślasku, wyd. WAW 2008, 280 stron, oprawa twarda, lakierowana, format 17 x 24 cm, ilustracje czarno-białe. Praca doktorska Mariusza Cieśli, obroniona na Uniwersytecie Wrocławskim. Wypełnia istotną lukę w ...

32,00zł
Chorągwie weteranów Powstania Wielkopolskiego 1918-1919
Chorągwie weteranów Powstania Wielkopolskiego 1918-1919

Katalog zbiorów MN w Poznaniu 1999, 356 stron, liczne ilustracje czarno-białe oraz 32 tablice barwne, oprawa miękka, kartonowa, format 20 x 26 cm, stan bardzo dobry.

25,00zł
Dzieje szabli w Polsce
Dzieje szabli w Polsce

Wyd. Bellona Rytm 2011, 247 stron, rysunki w tekście oraz tablice barwne, oprawa twarda, format 17,5 x 24,5 cm, książka nowa. Książka jest próbą ukazania historii szabli polskiej i szabel obcych na polskim rynku, występujących na przestrzeni ...

36,00zł
Księga Jubileuszowa Stowaryzszeni Miłośników Dawnej Broni i Barwy
Księga Jubileuszowa Stowaryzszeni Miłośników Dawnej Broni i Barwy

Wyd. Kraków 1997, 347 stron, ilustracje czarno-białe, papier kredowy, oprawa miękka, kartonowa, format 17,5 x 24 cm.

20,00zł
Militaria 1980
Militaria 1980

Militaria, wyd. WOK Warszawa 1980, 56 stron, ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, format 17 x 24 cm, nakład 300 egzemplarzy. Stan dobry.

19,00zł
Militaria zeszyt 5 1990
Militaria zeszyt 5 1990

Militaria zeszyt 5, wyd. WOK Warszawa 1986, 79 stron, ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, format 17 x 24 cm, nakład 300 egzemplarzy. Stan dobry.

19,00zł
Mundury II Wojny Światowej lotnictwo, marynarka wojenna, piechota morska
Mundury II Wojny Światowej lotnictwo, marynarka wojenna, piechota morska

Mundury II Wojny Światowej lotnictwo, marynarka wojenna, piechota morska, wyd. NV 2007, język czeski, 156 stron + tablice barwne ukazujące 248 eksponatów, oprawa twarda, lakierowana, format 15 x 21 cm, stan idealny.

25,00zł
Mundury II Wojny Światowej wojska lądowe
Mundury II Wojny Światowej wojska lądowe

Mundury II Wojny Światowej wojska lądowe, wyd. NV 2008, język czeski, 127 stron + tablice barwne ukazujące 257 eksponatów, oprawa twarda, lakierowana, format 15 x 21 cm, stan idealny.

30,00zł
Myślistwo jako styl życia
Myślistwo jako styl życia

Wydawnictwo towarzyszące wystawie w MN w Poznaniu 1999 prezentujące przedmioty z dzieciny sztuki, broni, czy akcesoriów skupione wokół tematu myślistwa, , 80 stron, liczne ilustracje ...

24,00zł
Polski mundur wojskowy
Polski mundur wojskowy

Zdz. Żygulski, H. Wielecki, Polski Mundur Wojskowy, wyd. KAW Kraków 1988, 420 stron, liczne ilustracje barwne, oprawa twarda + obwoluta, format 26 x 28 cm, stan bardzo dobry.

40,00zł
Szable świata
Szable świata

Wyd. Bosz Bellona 2011, 263 strony, rysunki czarno-białe, oprawa twarda, format 21,5 x 29 cm, książka nowa. Publikacja składa się z dwóch wyraźnie zarysowanych części. Pierwsza z nich obejmuje teksty wstępne, zarys historyczny (traktaty i ...

56,00zł
Wojsko Polskie 1935-1939
Wojsko Polskie 1935-1939

Wrzesień 1939, Wojsko Polskie 1935-1939, wyd. ZP Grupa 2009, 280 stron, ilustracje barwne, oprawa twarda, lakierowana + obwoluta, format 22 x30,5 cm. Książka nowa.

100,00zł
1