Zdz. Sawicki, A. Wielechowski, Dokumenty i odznaki Wojska Polskiego 1918 - 1945 Legitymacje i dyplomy, wyd. Pantera Books 2009, 472 strony, liczne ilustracje barwne, oprawa twarda, format 17 x 24 cm. Niniejsze opracowanie jest kontynuacją I tomu ...
Jan Sekwarda, Górnoślaskie medale i plakiety, katalog wystawy Muzeum Sztuki Medalierskiej wyd. Wrocław 1994, tekst w języku poskim i niemieckim, liczne ilustracej czarno-białę, oprawa miękka, kartonowa, lakierowana, format 19,5 x 28 cm.
Historyczny medal królewski, wyd. Wrocław 1999, katalog wystawy, 84 strony, ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, lakierowana, format15 x 20,5 cm, stan bardzo dobry.
MEDALE MONETY ODZNAKI Uniwersyteckie, katalog kolekcji prof. W.Broniewicza, wyd. Łóź 2002, 125 stron, 163 opisane oraz zilustrowane eksponaty, oprawa miękka, kartonowa, format 21 x 29,5 cm, stan idealny.
Medale polonica i silesiaca XVI i XVII wieku, katalog, wyd. Wrocław 1999, 177 stron, liczne ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, lakierowana, format 17 x 24 cm, stan bardzo dobry.
Medale silesiaca XIX wieku, katalog, wyd. Wrocław 2001, 170 stron, liczne ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, lakierowana, format 17 x 24 cm, stan bardzo dobry.
Medale silesiaca XVIII wieku, katalog, wyd. Wrocław 2000, 127 stron, liczne ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, lakierowana, format 17 x 24 cm, stan bardzo dobry.
Militaria Biblioteczka, J. Łukaszewicz, Odznaki Artylerii Konnej 1918-1945, wyd. WOK Warszawa 1986, 47 stron, ilustracje czarno-białe, oprawa miękka, kartonowa, format 17 x 24 cm, nakład 300 egzemplarzy. Stan dobry.
H.Wielecki, R. Sieradzki, Odznaki pamiątkowe piechoty 1921-1939, wyd. CREAR Warszawa 1991, 160 stron, oprawa miękka, lakierowana, format 16,5 x 23,5 cm, stan bardzo dobry.
Zdz.Sawicki, A. Wielechowski, Odznaki wojska polskiego 1918-1945, wyd. Pantera Books 2009, 700 stron, liczne ilustracje barwne, oprawa twarda, format 17,5 x 25 cm. Monumentalne dzieło Z. Sawickiego i A. Wielechowskiego Odznaki Wojska Polskiego ...
Wyd. Muzeum Sztuki Medalierskiej Wrocław 1970, nakaład 2000 egz., 44 strony, tekst w języku polskim i francuskim, oprawa miękka, kartonowa, format 19,5 x 20,5 cm.
Ordery i medale Europy, wyd. 2010 w języku rosyjskim, 480 stron, ilustracje czarno-białe + 20 stron barwnych tablic, oprawa twarda, lakierowana, format 17 x 24 cm, stan bardzo dobry - minimalne ...
J.Dembiniok, B. Szczech, A. Urbański, Oznaki i odznaki Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, wyd. KAW Katowice 1986, 62 strony, ilustracje czarno-białe oraz barwne, oprawa miękka, kartonowa, format 16 x 23 cm, stan dobry - niewielkie zagniecenia, ...
J.Dembiniok, B. Szczech, A. Urbański, Oznaki i odznaki Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, wyd. KAW Katowice 1984, 52 strony, ilustracje czarno-białe oraz barwne, oprawa miękka, kartonowa, format 16 x 23 cm, stan dobry - niewielkie zagniecenia, ...
Piękno Europejskiej Falerystyki, wyd. NV 2009, tekst w języku angielskim i czeskim, album prezentujący odznaczenia państw Unii Europejskiej ( jeden order z każdego kraju ), 64 strony, oprawa twarda, format 23 x 23 cm, stan idealny.
B.Wojciechowski, Zdz. Sawicki, Polskie siły zbrojne na Zachodzie 1939-1947, wyd. Studio Spartan 2009, 706 stron, licyne ilustracje barwne, oprawa twarda, format 17 x 24 cm. Pokazany w opracowaniu materiał ikonograficzny zawiera symbole wszystkich ...
Wojciech B.Moś, Włodzimierz Soszyński, Polskie Szkolnictwo Wojskowe 1908 - 1939, 140 stron, oprawa twarda, lakierowana, format 17 x 24 cm, liczne ilustracje barwne. Książka poświęcona odznakom polskich szkół wojskowych do roku 1939. Ten czas ...
Portrety miast na monetach, medalach i rycinach, wyd. MN Kraków 2000, 176 stron, liczne ilustracje czarno-białe oraz barwne, oprawa miękka, kartonowa, format 23 x 30 cm, stan idealny.
Praca zbiorowa, wyd. Alegoria 2009, 216 stron, liczne ilustracje, oprawa twarda, format 25 x 31 cm, książka nowa. Album prezentuje zapomniane, mało znane lub całkiem nieznane dzieła sztuki nowoczesnej, których autorem był Józef Gosławski - ...